Натяжна безшовний стеля являє собою конструкцію, яка перекриває стельове простір шириною до 5 метрів без швів. Так як рулони тканини створюють вже з певною шириною, то при покупці потрібно тільки вибрати вимагає розмір. У тих випадках, коли ширина стелі значно більше стандартних рулонів, фахівці, монтуючи безшовний стелю, роблять ледь помітний стик.
Всього випускається два види натяжних стель: тканинні і плівкові. ПВХ плівку досить просто зварити, в таких випадках можна зробити будь-яку ширину рулону без видимих стиків. А ось з тканинними стелями складніше. Для кращого результату потрібно створити додаткову опору для багета. На жаль, суцільний поверхню вже не буде, але буде менше помітне провисання тканини.
Переваги і недоліки натяжних стель
Залежно від типу матеріалу безшовні стелі володіють кілька різними достоїнствами. До плівкам ПВХ відносять:
1. Простота догляду;
2. Герметичність;
3. Великий вибір кольору і відтінків;
4. Низька ціна натяжної стелі;
5. Водонепроникні;
6. Не потребують постійного догляду;
7. Повна відсутність будь-якого запаху.
Тканинні натяжні стелі характеризуються такими позитивними характеристиками:
1. Пожежна безпека;
2. Варіанти монтажу в будь-який час року, особливо в мало опалюваних приміщеннях;
3. Екологічно безпечні для людей і навколишнього середовища;
4. Доступність в порівнянні з іншими видами обробки.
Вартість безшовних натяжних стель щодо невелика, тому майже кожна друга сім’я здатна придбати такий вид обробки. Також до загальних плюсів можна віднести: наявність антистатичних властивостей – дозволяє не скупчуватися пилу на поверхні; можливість вмонтувати різні світильники; висока міцність; тривала експлуатація.
До недоліків тканинного стелі можна віднести наступне:
• Низька еластичність тканини, тому не рекомендується встановлювати на фігурні і багаторівневі стелі, краще взяти натяжна плівковий стеля;
• Відсутність рулонів шириною більше 5 метрів. У таких випадках не уникнути появи шва;
• Одноразовість використання. Тобто тканинний натяжна стеля не можна відстебнути і монтувати повторно, наприклад, коли вас затопили, знову ж таки краще натяжна стеля з ПВХ плівки;
• Натяжні стелі з тканини мають мікропори, які в разі потопу залишають на поверхні стелі плями.
Установка безшовного стелі.
Перед установкою стель без швів слід провести всі виміри і зробити викрійку. Даний етап можна затягнутися на пару днів. Після відбувається процес монтажу. За часом установка стель відбувається не більше трьох годин.
Монтаж натяжних стель відбувається в кілька етапів:
• Для початку по всьому периметру стелі встановлюють багети, в яке прикріплюється матове полотно;
• Стеля чіпляти за допомогою спеціального шнура. По закінченню обрізаються всі залишки.
Сьогодні варіанти установки натяжних стель біс швів велика кількість. Їх можна встановлювати під різними кутами, робити в вигляді арок, переходи і багато іншого. Останнє брешемо стали популярними багаторівневі натяжні стелі.
Зараз можна зустріти не мала кількість європейських і китайських аналогів в Україні, що не поступаються ціною і якістю закордонним брендам. Ми ж пропонуємо натяжні стелі Брітон які заслужили довіру у споживачів і характерні усіма найкращими властивостями.
Незважаючи на свої недоліки, натяжні безшовні стелі вважаються досить практичними і відмінно доповнюють дизайн приміщення. Такі натяжні стелі можна зустріти вже не тільки заміських будинках і котеджах, але і в квартирах.