В сьогоднішніх супермаркетах будівельних матеріалів зовсім легко заблукати. Останнім часом все більше сучасних технологій докотилося до нашої країни. Асортимент різних будівельних матеріалів вражає. І бачачи все це різноманітність, з’являється прагнення відразу ж приступити до ремонту в квартирі.
Однак бажання почати ремонт пропадає зі спогадами про те, якого типу, наприклад, робити стелі. Начиння, меблі, що переміщаються з кімнати в кімнату. Запах фарби, брудні руки, тіло, волосся. І, незважаючи на це, в результаті виходить якось негарно. І всьому виною нерівності в плитах.
Є, ясна річ, і інші способи. Але навряд чи щось в змозі конкурувати з натяжними стелями. Це чудова поверхню за годину-дві. Не потрібно виносити меблі, вистачить тільки відсунути її, щоб забезпечити шлях до стін. Натяжні стелі дають можливість застосовувати практично різні світильники. Вони захищені від протікання, і, найважливіше, мають чудові декоративні властивості.
Але давайте перейдемо до основної теми. Більшість громадян на практиці, навіть не має уявлення, що це за вид стелі, що саме там доведеться натягувати? На ділі все набагато зрозуміліше, ніж здається. Процес монтажу натяжної стелі базується на законах природи. При нагріванні тіла збільшуються, а при охолодженні – звужуються. Береться плівка ПВХ, нагрівається за допомогою теплової гармати, від чого робиться більш еластичною, і змінюється в розмірах. Потім натягують і кріплять на багеті, спосіб установки варіюється від використовуваних профілів.
Встановлювати натяжні стелі можна майже в будь-яких місцях, так як вони вологостійкі, витримують велику температуру.
Частенько робляться комбіновані стелі, коли робиться частина з гіпсокартону, а частина натяжна. Використання комбінації з підвісними стелями дає можливість значно урізноманітнити зовнішній вигляд інтер’єру, досягти додаткового ефекту. Так, наприклад, дуже красиво виглядає блискучий натяжна стеля чорного або темно-коричневого відтінку в поєднанні з білим гіпсовим, особливо якщо вибрати якусь велику, красиву люстру. Можна також застосовувати і вбудовані світильники, проте бажано вибирати світильник з світлонепроникної задньою стінкою, інакше, через тонку плівку буде видно всі нутрощі: кріплення, дроти. Ще варто сказати, що лампу потрібно підбирати заздалегідь, і поміняти її після установки самому може бути вкрай важко, а, швидше за все, просто неможливо.
Також нерідко виникає питання, які саме матеріали вибрати? Кращими серед виробників традиційно вважаються французькі виробники. Але німецькі фірми нітрохи не поступаються французьким натяжних стель. Що ж щодо вітчизняних матеріалів, то ласкаво просимо в компанію гоління. Основний недолік – можна заплутатися з вибором кольорів. В основному вибирають полотно – біле або якихось бляклих відтінків, блідо-рожеве, блідо-блакитне. Втім, якщо вам не хочеться експериментувати з дизайном кімнати, тоді світле полотно цілком підійде, та й по вартості вийде значно дешевше.
Також натяжні стелі бувають зі швом і безшовні. Насправді, розрізняються лише шириною полотна. Звичайне плівка має ширину від півтора до двох метрів, а для безшовних застосовується чотириметрове полотно, яку так само можна придбати в компанії з виробництва пластикових вікон Брітон Хмельницький Україна. Шов маленький, і на матовому плівці майже непомітний, однак якщо у вас є бажання, щоб все було ідеально, тоді доведеться розщедритися.