Огляд про необхідні приладдя для обробки натяжних стель. Застереження від можливих пошкоджень покриття і звичайно ж, сама процедура обробки поверхні. Стаття цікава, пізнавальна, розділена на абзаци.
Як мити натяжні стелі в домашніх умовах?
Сьогодні натяжні стелі завоювали досить таки хорошу потреба серед покупців. А ось догляд за ними мало кому відомий, для багатьох існує делема “Як же, все таки, мити натяжні стелі?”
Найпоширеніший вид полотна виробляються матові і глянсові. Незважаючи на різну якість матерії, миються вони однаково. Але слід врахувати один важливий момент, глянцеві виготовлені з крихкішого, ніжного полотна, відповідно слід більш трепетне відношення до обробки поверхні такої якості. Рекомендується попередньо зняти всі кільця і браслети з рук, щоб уникнути подряпин.
Наприклад, на кухні вся вологість, жирові поту осідають на стелі, не дивлячись на наявність витяжки. В інших кімнатах бруд на стелі утворюється за рахунок повсякденному пилу, яка часто осідає по кутовим місцях поверхні, її прибирати значно легше, ніж в кухонних кімнатах.
Рекомендується використовувати м’які, не дряпають матерії, губки або серветки, без будь-яких ворсинок, або швабри з м’яким покриттям (зручно використовувати при високих стелях), так само бажано стійка драбина.
Для видалення ожіревшіх плям в якості пеня кошти можна використовувати звичайну піну для миття посуду. Для миття глянцевого натяжної полотна можна використовувати звичайні розчини для вікон, допустимо спиртові додавання в дуже малій кількості. Але категорично заборонено вживання в обробці глянцевих покриттів порошки грубого гранула, так само засоби містять ацетон.
Приготувавши все вищевказані приналежності, ми почнемо чистити натяжна стеля.
Піднявшись на драбину, орієнтуючись по висоті стелі, ви берете в руки або швабру, або ганчірочку.
Якщо у вашої стелі складну будову, то мити його слід від секції до секції. Якщо конструкція проста, то й миття набагато простіше, від одного краю до іншого протираєте шваброю, але при цьому сильно на неї не натискаєте.
Якщо використовувати рідину для вікон, то ганчірочкою або м’якою серветкою протирайте круговими рухами до сухого стану.
При потребі прибрати павутиння з кутовий частини стелі, не слід використовувати швабри і пилососи, що б уникнути пошкоджень. В даному випадку, слід використовувати м’яку ганчірочку.
Якщо ви бажаєте просто прибрати пил, то стеля не обов’язково піддавати вологому впливу, слід тільки скористатися увлаженной ганчірочкою або вологою шваброю.
Прибирання натяжної стелі потрібно в міру їх забруднення. Звичайно, в зоні кухні подібні прибирання виробляються частіше і довше, ніж в інших кімнатах. Але після обробки, натяжні стелі знову виблискують чистотою.