Всі, хто, коли-небудь займався внутрішньою обробкою свого будинку, на власному досвіді зрозумів, наскільки це трудомістка і непроста робота.
І разом з тим, в цій сфері ви можете почати свою прибутковий бізнес. Ви можете отримувати хороший дохід, надаючи послуги з ремонту і обробці стін, стель, підлог.
В першу чергу обробка починається зі стелі.
Існують наступні варіанти оздоблення стелі:
Побілка або фарбування.
Не так давно найпоширенішим способом обробки стелі була побілка. Сьогодні частіше застосовують фарбування. Такі способи обробки відмінно підійдуть для кімнат з низькими стелями. Застосування світлих кольорів допомагає візуально збільшити висоту стелі і зробити приміщення більш свіжим.
Підвісна стеля.
Це модульна конструкція, яка встановлюється на металеві профілі. Між стелею і конструкціями проходить електропроводка. Такий варіант обробки буде дуже естетичним і практичним.
Натяжна стеля.
Він встановлюється приблизно таким же способом, як і підвісний. Але в цьому випадку буде потрібно спеціальне обладнання і певні навички. Виконати таку роботу по-справжньому якісно зможуть тільки професійні будівельники. Таке покриття може бути глянсовим або матовим без будь-яких швів.
Стельова плитка.
Оздоблення стелі пінополістирольними плитками вважається найбільш простим і доступним варіантом. Даний матеріал має величезний вибір. Такі плитки можуть бути самих різних відтінків, розмірів, рельєфними або гладкими.
Потім можна перейти до обробки стін.
Спираючись на тип кімнати, ви можете вибрати:
– Різні види шпалер. Вінілові, флізелінові, паперові, рідкі.
– Декоративну штукатурку.
– Дерев’яну вагонку.
– Керамічну плитку та інше.
Завершувати внутрішню обробку необхідно підлогою.
Для обробки підлоги можна розглянути такі матеріали:
– Лінолеум.
– Паркет.
– Керамограніт.
– Ламінат.
Вибирати підлогове покриття необхідно, спираючись на функцію кімнати. Найпростіший і дешевий варіант – це лінолеум. Паркет є самим естечним і екологічним матеріалом. А ламінат буде більш практичним.
Також під основне покриття можна монтувати систему “тепла підлога”. Таке рішення допоможе зробити приміщення набагато тепліше і комфортніше.
Крім ремонту та оздоблення стелі, стін і підлоги, ви можете займатися установкою вікон і дверей. А також сантехнічними та електромонтажними роботами.
Як правильно організувати бізнес по ремонту і обробці.
Якщо у вас немає якогось серйозного досвіду оздоблювальних і ремонтних робіт, то навряд чи ви зберете хорошу команду майстрів. Без знань тонкощів справи ви не зможете ефективно організувати своїх працівників. Тому перш ніж починати займатися подібним бізнесом необхідно як слідувати підготуватися.
Майстри повинні вчасно приїжджати до замовника, проводити виміри, консультувати, допомагати підбирати матеріали.
Ваші працівники повинні бути справжніми професіоналами, тому що конкуренція в цій сфері може бути дуже високою. Ви будете мати постійний потік замовлень, якщо задоволені клієнти будуть рекомендувати вашу фірму своїм друзям і знайомим.
Ви як експерт повинні безперервно стежити за тенденціями на ремонтному і будівельному ринку. Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес впевнено розвивався, то необхідно йти в ногу з часом.
Будьте уважні до потреб своїх клієнтів. Якщо ви будете халтурити, то побудувати який-небудь серйозний бізнес не вийде.
Після того, як ви зберете команду майстрів, потрібно зареєструвати бізнес і придбати все необхідне обладнання. На самому початку роботи вашої фірми перш за все ви повинні прагнути до отримання хорошої репутації, а не до швидкого заробітку.
Коли ви розкрутіть бізнес і у вас з’явиться стабільний заробіток, можна буде орендувати офіс. В цей час ви повинні відслідковувати всі тенденції на ринку і думати про подальший розвиток справи.
Як зареєструвати бізнес.
Щоб легалізувати свою діяльність можна зареєструватися як ІП або ТОВ. Крім цього, вам будуть потрібні дозволи від Росспоживнагляду і пожежної служби.
Скільки потрібно вкласти.
Щоб відкрити будівельно-ремонтну фірму, потрібно приблизно десять тисяч доларів. Гроші знадобляться:
– На закупівлю інструментів та обладнання.
– На залучення кваліфікованих працівників.
– На рекламу та розкрутку бізнесу.
– На придбання мікроавтобуса для перевезення людей та інструментів.
Які інструменти будуть потрібні.
Набір інструментів може змінюватися в залежності від виду виконуваних робіт. Але в будь-якому випадку вам буде потрібно:
Стандартний будівельний набір інструментів. Куди входитимуть кельми, шпателя, молотки, щипці, рулетки, рівні і т.д.
Набір електроінструментів. Шуруповерт, дриль, болгарка та інше.
Можливий дохід.
Величина заробітку подібного бізнесу буде залежати від місця проживання, обсягу робіт, кваліфікації працівників. Люди, що працюють в цій сфері, кажуть, що середній дохід професійної команди може дорівнювати трьом тисячам доларів в місяць.