Як правильно вибрати натяжню стелю?

натяжной потолок в квартире Натяжна стеля від виробника, натяжні стелі і комплектуючі, доставка по Україні монтаж у Хмельницькому

Кожна людина, що зіткнувся хоча б раз у своєму житті з капітальним ремонтом, знає, що це справа досить трудомістка і відповідальна. Хочеться, щоб все було на вищому рівні.

Етап обробки стель є одним з найважливіших моментів у всьому процесі перетворення свого житла.

На що звертаємо увагу?
Після того, як ви вирішили, що ваші стелі будуть саме натяжними, приступаємо до їх вибору. Тут потрібно бути максимально уважним, щоб нічого не випустити з уваги.
Отже, при виборі натяжних стель обов’язково слід звертати увагу на такі деталі:

1. Якість. Натяжна стеля складається з натягується полотна та системи кріплення. І те, і інше має бути високої якості.
2. Матеріал полотна (з чого зроблено).
3. Виробник.
4. Екологічність, наявність або відсутність токсичного запаху.
5. Колірна палітра.
6. Ширина полотна (чи можливо зробити стелю безшовним).
7. Способи догляду за стелею.
8. Термін гарантії, що вона в себе включає.

Натяжні стелі за фактурою.

Розрізняють декілька видів натяжних стель:
1. Глянцеві натяжні стелі – мають кілька дзеркальний ефект. Даний тип доречно застосовувати, якщо ви хочете візуально збільшити простір, зробити кімнату яскравою і насиченою. Колірна палітра дуже багата – понад 120 відтінків.
2. Матові натяжні стелі – відмінне рішення для заміни гіпсокартонних стель, так як на вигляд абсолютно не відрізняються від них, виглядають спокійно і рівно, як пофарбовані. Колірна гамма представлена ​​пастельними тонами, але при бажанні можна вибрати колір з глянцевою палітри.
3. Напівпрозорі полотна – це новий вид плівкових стель. Від інших він відрізняється тим, що монтується в поєднанні зі світлодіодним підсвічуванням, яка розташована за плівкою ПВХ. Особливість натяжної стелі – днем ​​виглядає матовим білим, а при включенні підсвічування, тим кольором, який ви вибираєте.
4. Екзотичні натяжні стелі. Будь-яка більш-менш серйозна фірма намагається мати в своєму асортименті стелі даного виду. Це можуть бути всілякі варіації: стелі з фактурного полотна під шкіру, тигрові, леопардові, зі всілякими орнаментами, з ефектом металік. Уточнювати їх наявність, розміри і робити замовлення потрібно заздалегідь.
5. Тканинні стелі. Виготовляють їх з термоусадочного матеріалу, який зовні схожий на тканину. Особливість їх у тому, що при монтажі не вимагають розігріву, як інші. Колірна гамма не надто різноманітна, але на них дуже зручно наносити фотодрук. За вартістю дорожче інших. Раніше це виправдовувалося тим, що вони були єдині, які можна наносити бесшовно, зараз же, з появою широких плівкових, продаж тканинних практично нерентабельна.

Плівковий натяжна стеля, його характеристика:

Значну частку натяжних стель складають стелі з плівки ПВХ. Масовим постачальником на ринок країни звичайно ж є Європа і Китай. Але Китай, це зовсім не означає, що продукт скрізь однаковий, адже існують різні заводи виробника, відповідно різна ціна, якість.

Плівка ПВХ для натяжних стель має наступні характеристики, якими потрібно керуватися при виборі матеріалу.
1. Щільність. Чим щільніше, тим надійніше, вище зносостійкість, менше виділяється запаху.
2. Ширина. В основному ширина полотна становить 320 см і 500 см. Відповідно, якщо кімната ширше 320 см, слід брати плівку в 500 см, якщо хочете, щоб стеля вийшов безшовним. Якщо ж кімната більше 5 м, то в роботу буде включений розділовий профіль, або спайка швів, або ж стеля можна зробити з гіпсокартонними вставками.
3. Колірна палітра – досить різноманітна. Єдине зауваження – у полотен шириною в 500 см вона трохи скромніше.
4. Гарантія якості. Зазвичай ця функція включає в себе зобов’язання фірми про те, що натяжна стеля не змінить колір, не потемніє, що не провіснет протягом 10-12 років. Тут слід звернути увагу на серйозність фірми, чим більше і представницьким компанія, тим ствердно гарантія. Дрібні організації часто не виконують гарантійні зобов’язання.

Вибрати кріплення для натяжної стелі.
Вибір стельового полотна – це всього лише половина пройденого шляху. Чимале значення в цьому питанні відіграє також вибір кріплень для натяжних стель. До них відносяться профіль, який монтується до вертикальної поверхні стін або гіпсокартонної конструкції, і гарпун – він приклеєний до самої плівці і вставляється в профіль.
За матеріалом профілю розрізняють:
• пластикові
• металеві (алюмінієві)
Правильність встановлення буде залежати від обраного вами профілю. Найкраще зарекомендували себе металеві профілю. Вони щільніше прилягають до стіни, якість натягу стелі вище, довговічніше.
За своєю конфігурацією розрізняють профілю:
• стандартної шпательного системи кріплення
• бесщелевой системи кріплення

Натяжна стеля зі стандартною системою кріплення в кінцевому підсумку виглядає так: між профілем і стіною залишається просвіт розміром в 1,5 см, який закривається спеціальною маскує вставкою.

Безщільна система кріплення здійснюється також за допомогою алюмінієвого профілю, але через кожні 10 см він кріпиться до стіни, що забезпечує досить щільне і надійне примикання. Таким чином зазору між стіною і профілем не залишається.

Що стосується гарпуна, то його конструкція в обох способах кріплення відрізняється і за формою, і за методом з’єднання з полотном. Матеріал же, з якого він виконаний, один у всіх випадках.

Вибираємо дизайн для натяжної стелі!
На сьогоднішній день при виборі дизайну натяжної стелі політ фантазії можна особливо не обмежувати. Він може бути з будь-якого матеріалу, будь-якого вподобаного вам кольору, з малюнком і без, з фотодруком, вигляді зоряного неба з справжнім зорепадом (зірки за плівкою і на плівці), багаторівневим, з ефектом 3Д, з цікавою і незвичною підсвічуванням. Потрібен тільки ваш творчий підхід і бажання.