Красива стеля надасть вашому будинку або офісу унікальності та масу переваг. По-перше, вигляд кімнати з матовою або сатиновою стелею моментально змінюється. По-друге, низьку стелю можна візуально підняти за допомогою спеціальних прийомів. По-третє, у приміщенні з натяжною стелею ви завжди будете почувати себе впевнено, творчо і позитивно. Додати нотку розкоші до вашого інтер’єру завжди хороша ідея, та іноді з’являються проблеми, які можуть зіпсувати естетику.
Що таке смуги та звідки вони з’являються на стелях?
Під час монтажу натяжної стелі виникають помилки та складності, через які з’являються смуги на полотні. Поява таких нерівностей може бути може бути викликана тим, що натяжна стеля у процесі виробництва та транспортування кілька разів складається. Тому лініями перегинів можуть з’явитися заломи і складки, які запросто зникнуть за короткий проміжок часу.
Бувають ситуації, коли після роботи «професіоналів» стеля набуває зовсім незвичного вигляду. Усе полотно може бути вкрите смугами різного характеру: діагональними, хвилястими, прямими. Такий дефект не викликає естетичного задоволення, а клієнти згодом повинні змінювати невдалу роботу.
Причини появи смуг
Однією з основних помилок фахівців з встановлення стелі є перегрівання полотна. Дуже важливо регулювати температуру під час роботи, адже вона повинна не перевищувати 60-70°C. Якщо команда з монтажу перегріла полотно, у результаті ви можете отримати місцями розплавлений матеріал та утворені глянцеві смуги на матовому покритті. Щоб такого не трапилося, ми рекомендуємо пильно спостерігати за роботою команди, яка перед початком монтажу повинна прогрівати спочатку усю кімнату, а потім поступово матеріал.
Причиною появи смуг на стелі може бути поспіх робітників. Не дуже досвідчені працівники можуть нехтувати певними етапами монтажу, не приділяти належної уваги прогріванню кімнати і стелі та встановлювати полотно «абияк». Щоб такого не трапилося, обирайте лише надійних фахівців з чималим досвідом роботи та позитивними відгуками.
Пам’ятка «Монтаж стелі без смуг»
– Не допускайте тривалого зберігання полотна на холоді або теплі.
– Перед тим, як розпакувати плівку, розігрійте її до кімнатної температури. Ні в якому разі не намагайтеся це робити коли полотно ще складене.
– Під час монтажу рівномірно прогрівайте плівку в розгорнутому вигляді без складок.
– Не допускайте злипання полотна з лицьовою частиною, кути встановлюйте по черзі в одному напрямку.
Дотримуючись вказівок, наведених у рекомендації, ви вбережете себе від появи подібних дефектів і зможете уникнути негативних відгуків від клієнтів.